از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری تفریحی شمس یکی از مراکز خرید آذربایجان غربی به شمار می رود که در محله سعدیه خوی قرار گرفته است.
مجتمع تجاری تورک مال یکی از بزرگترین مراکز تجاری شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی است که در سال 97 با زیربنای بیش از ۴۰۰۰۰ متر مربع افتتاح شد.
بازار تاناکورای مهاباداز مراکز خرید مهاباد به حساب می آید که در خیابان خبرنگار واقع شده است.این بازار دیدنی علاوه بر اجناس متنوع، دیوارها و سقف حصیری آن نیز تماشایی است.
بازارچه مرزی تمرچین پیرانشهر تنها بازارچه مرزی پیرانشهر در آذربایجان غربی واقع در خیابان امام خمینی می باشد، برخی آن را بازار بزرگ مرکزی پیرانشهر خطاب می کنند.
پاساژ تندیس، از مراکز خرید ارومیه به شمار می رود که با مساحت 1700 متر مربع در شهرک فرهنگیان اول شمالی این شهر واقع شده است.مساحت زمین پاساژ تندیس ۱۷۰۰متر است.
مجتمع تجاری مادر از مراکز خرید سلماس یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی به شمار می رود. در این مرکز خرید پوشاک مردانه، زنانه و حتی بچه گانه به فروش می رسد.
بازار بزرگ مرزی منطقه آزاد ماکو با ۳۵ هکتار مساحت، در پنج کیلومتری جاده ماکو به بازرگان و در سمت چپ جاده قرار دارد.تمامی اجناس این بازار برند و با کیفیت هستند.
مجتمع تجاری کیامال یکی از مراکز خرید بوکان به شمار می رود که در استان آذربایجان غربی واقع شده است.
بازار خیابان آهندوست ارومیه یکی از مراکز خرید استان آذربایجان غربی به شمار می رود که در محله دیزج ارومیه واقع شده است.
بازارچه کالاهای مرزی نقده یکی از مراکز خرید استان آذربایجان غربی به حساب می آید که در بلوار شهید سپهبد قاسم سلیمانی واقع شده است.

آذربايجان غربی کجا بمونیم

شکم گردی آذربايجان غربی

پربازدید ترین ها

امامزاده آقا سید یعقوب در خیابان طالقانی شهرستان خوی قرار دارد. وی در سال 1354 ه ق وفات می نماید و دوستداران جنازه وی را در منزل مسکونیش دفن می کنند و گنبد و بارگاهی بر روی آن می سازند.
آبشار سوله دوکل که از آن با عنوان آبشار دیزج هم نام برده می شود، یکی از مرتفع‌ترین آبشارهای ایران است و در دامنهٔ کوه دالانپر در منطقه مرگور واقع شده است.
مجتمع ساحلی توریستی دنیز (باری) مجموعه‌ای اقامتی، درمانی، ورزشی، گردشگری، پذیرایی و فرهنگی است که در ساحل زیبا و کم‌نظیر دریاچه ارومیه واقع شده است.
تالاب آق زیارت آذربایجان غربی از مانداب‌های كناره دریاچه ارومیه تشكیل شده و به دلیل نزدیكی به دریاچه ارومیه و شكل نیزاری آن پناهگاه مناسبی برای پرندگان مهاجر آبزی است.

نقشه گردی آذربايجان غربی

logo-samandehi