همدان شهرگردی همدان

نمایش روی نقشه

پارک بابا طاهر یا بوستان بابا طاهر، از جمله پارک‌ها و جاذبه های شهری استان همدان به شمار می رود که در میدان باباطاهر و اطراف آرامگاه باباطاهر قرار دارد.

1602 نمایش
3.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

پارک کودک یا بوستان کودک، از جمله جاذبه های دیدنی و پارک های استان همدان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4383 نمایش
4.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

بوستان یا پارک تپه حاج عنايت، از جمله جاذبه های گردشگری و دیدنی استان همدان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3516 نمایش
2.7
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شیرسنگی، از جمله جاذبه های دیدنی و پارک‌ های استان همدان است که بسیاری از گردشگران برای تماشای پیکرهٔ چند هزار سالهٔ شیر سنگی از آن بازدید می کنند.

1867 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

گردشگاه استخر عباس آباد یا سر استخر عباس آباد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان همدان است که در بالای تپه ای با همین نام قرار گرفته و خودنمایی می کند.

1784 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان مردم همدان که برخی آن را با نام قدیمی خود یعنی «لونا پارک» می شناسند، از جاذبه ها و پارک های شهری استان همدان است که می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت باشد.

745 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

غار آکواریوم همدان، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی خاص و تماشایی این استان است که بازدید از آن همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران و علاقه مندان قرار می گیرد.

6840 نمایش
3.8
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی بوستان مردم یا لونا پارک، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان همدان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت کودکان و بزرگسالان انتخاب شود.

5795 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی رنگین کمان همدان، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در این استان است که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهربازی های سرپوشیده کشور نیز شناخته می شود.

4754 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

تله کابین گنجنامه، از جمله جاذبه های تفریحی و دیدنی استان همدان است که در مجموعه تفریحی گنجنامه قرار دارد و همه ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند.

4813 نمایش
2.7
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد در جنوب غربی شهر همدان، دامنه کوهستان الوند و بر روی تپه ای به همین نام واقع است و همه روزه مورد توجه بسیاری از گردشگران و شهروندان قرار می گیرد.

5559 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دهکده تفریحی توریستی گنجنامه، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی معروف و پرطرفدار در استان همدان است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

3132 نمایش
2.8
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

بام ملایر همدان، از جمله جاذبه های توریستی جذاب و پرطرفدار این استان است که بازدید از آن همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد.

6213 نمایش
2.6
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

تپه حاج عنایت همدان، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

5422 نمایش
1
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

باغ گیاهان دارویی بوعلی سینا، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و ارزشمند استان همدان به شمار می رود که همه ساله مورد توجه بسیاری شهروندان و گردشگران قرار می گیرد.

2971 نمایش
3.2
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

مجسمه شیر سنگی، از جاذبه های تاریخی معروف و ارزشمند استان همدان است که در وسط میدان مربع شکل و در دل شهر واقع شده و همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

1250 نمایش
3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

رصدخانه ابن صلاح همدانی، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و رصدخانه های موجود در این استان است که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران و بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

5563 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی سیفیه همدان، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و پارک های موجود در استان همدان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1472 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی همدان

شهرگردی همدان