کرمان از کجا بخریم؟ کرمان

نمایش روی نقشه

مرکز خرید فایتون کرمان با مساحت 20 هزارمترمربع به عنوان بزرگترین و یکی از مجهزترین مراکز خرید استان کرمان به شمار می ره که در اون می تونید انواع و اقسام وسایل مورد نیاز خودتون رو تهیه کنید و از یه خری...

2731 نمایش
3
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع الماس هزار و یک شب کرمان دارای ۴۶ واحد تجاری و ۱۷ واحد اداری است و یکی از مراکز خرید جدید کرمان هست که از پارکینگ هم برخوردار است.

7307 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری شفا با مساحت هزار متر مربع یکی از مراکز خرید کرمان به شمار می ره که در اون 35 مغازه وجود داره؛ اگر به دنبال چرم و مصنوعات چرمی توی کرمان هستید، می تونید سری به پاساژ شفا بزنید.

2910 نمایش
3.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

برج اطلس کرمان با معماری مدرن یکی از بزرگ ترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری و اداری در کرمان به شمار می رود که در یکی از بهترین نقاط کلانشهر کرمان قرار گرفته است.

4754 نمایش
2.5
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری صالح المهدی یکی از مراکز خرید کرمان محسوب می‌شود که در منطقه خوبی از شهر واقع شده است. این مرکز خرید علاوه بر مغازه‌های خوب، تفریحات متنوعی را برای مشتریان در نظر گرفته است.

983 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار ستاره کرمان یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید کرمان به ‌شمار می‌‌رود و یکی از بهترین جاهای دیدنی کرمان برای دوست‌داران خرید است. برای خرید می‌توانید به این بازار سر بزنید.

249 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار کرمان یکی از آثار ملی ایران و از جاذبه‌های کرمان است که از میدان ارگ شروع و به میدان مشتاقیه ختم می‌شود و از طولانی‌ترین راسته بازار ایران به حساب می‌آید.

212 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

فروشگاه جانبو بجنورد یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای جانبو به شمار می رود که در استان کرمان قرار گرفته است.

342 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

فروشگاه افق کوروش الغدیر یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان کرمان قرار گرفته است.

331 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

فروشگاه رفاه جیرفت یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان کرمان قرار گرفته است.

202 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ کرمان

از کجا بخریم؟ کرمان