کرمان

استان کِرمان به مرکزیت شهر کرمان و با مساحت ۱۸۳۲۵۸ کیلومتر مربع، از شمال به خراسان جنوبی، از غرب به یزد و فارس، از جنوب به هرمزگان و از شرق به سیستان و بلوچستان محدود می‌شود. بیش از ۶۶۰ اثر موجود در این استان، ثبت ملی شده و ۷ اثر آن در فهرست میراث جهانی یونسکو می‌درخشد.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع الماس هزار و یک شب کرمان دارای ۴۶ واحد تجاری و ۱۷ واحد اداری است و یکی از مراکز خرید جدید کرمان هست که از پارکینگ هم برخوردار است.
برج اطلس کرمان با معماری مدرن یکی از بزرگ ترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری و اداری در کرمان به شمار می رود که در یکی از بهترین نقاط کلانشهر کرمان قرار گرفته است.
مجتمع تجاری شفا با مساحت هزار متر مربع یکی از مراکز خرید کرمان به شمار می ره که در اون 35 مغازه وجود داره؛ اگر به دنبال چرم و مصنوعات چرمی توی کرمان هستید، می تونید سری به پاساژ شفا بزنید.
مرکز خرید فایتون کرمان با مساحت 20 هزارمترمربع به عنوان بزرگترین و یکی از مجهزترین مراکز خرید استان کرمان به شمار می ره که در اون می تونید انواع و اقسام وسایل مورد نیاز خودتون رو تهیه کنید و از یه خری...
مجتمع تجاری صالح المهدی یکی از مراکز خرید کرمان محسوب می‌شود که در منطقه خوبی از شهر واقع شده است. این مرکز خرید علاوه بر مغازه‌های خوب، تفریحات متنوعی را برای مشتریان در نظر گرفته است.
فروشگاه افق کوروش الغدیر یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان کرمان قرار گرفته است.
فروشگاه جانبو بجنورد یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای جانبو به شمار می رود که در استان کرمان قرار گرفته است.
بازار ستاره کرمان یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید کرمان به ‌شمار می‌‌رود و یکی از بهترین جاهای دیدنی کرمان برای دوست‌داران خرید است. برای خرید می‌توانید به این بازار سر بزنید.
فروشگاه رفاه جیرفت یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان کرمان قرار گرفته است.
بازار کرمان یکی از آثار ملی ایران و از جاذبه‌های کرمان است که از میدان ارگ شروع و به میدان مشتاقیه ختم می‌شود و از طولانی‌ترین راسته بازار ایران به حساب می‌آید.

پربازدید‌ترین‌ها

پارک شورا، از جمله جاذبه های شهری و بوستان های موجود در استان کرمان است که با وجود فضای بازی کوچکی که جهت تفریح کودکان فراهم کرده، مورد توجه بسیاری از شهروندان قرار می گیرد.
پارک شهید فرح رو، از جمله جاذبه های تفريحی و پارك های شهری استان كرمان است كه با مساحت 37866 متر مربعی خود به عنوان يكی از بزرگترین پارک های شهر کرمان معرفی می شود.
شهربازی کرمان، از جاذبه‌های تفريحی موجود در اين استان است که به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهربازی‌های روباز کشور شناخته شده و همه روزه مورد توجه بسياری از بازديدكنندگان به ویژه علاقه مندان به هیجان قرار...
پارک مادر کرمان، از جمله جاذبه های اين استان محسوب می شود که در بلوار پرستار واقع شده و با وجود امكاناتی مثل سالن بولینگ و فضای وسيع و سرسبز مورد توجه بسياريی از شهروندان قرار دارد.

نقشه‌گردی کرمان