کردستان

استان کردستان به مرکزیت سنندج، در دامنه‌ها و دشت‌های پراکنده رشته کوه‌های زاگرس میانی قرار دارد. مساحت این استان ۲۹٬۱۳۷ کیلومتر مربع است و از شمال به آذربایجان غربی و زنجان، از شرق به همدان و زنجان، از جنوب به کرمانشاه و از غرب به اقلیم کردستان در کشور عراق محدود می‌شود.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری نور از دیگر مراکز خرید بانه است که در بلوار شهرداری بانه قرار دارد.
پاساژ آینه سنندج از دیگر مراکز خرید این شهر است که در نزدیکی میدان اقبال قرار دارد.
مرکز خرید خسروی از دیگر مراکز خرید معروف شهر بانه است که در مرکز شهر نزدیکی دیگر پاساژهای بانه قرار دارد.
اگر به دنبال یک مرکز خرید خوب برای خرید لوازم خانگی در شهر بانه کردستان هستید، می‌توانید سری هم به بانه بازار بزنید.
پاساژ گلستان بانه یکی از مراکز خرید بانه به شمار می رود که در بلوار سقز واقع قرار گرفته است.
مرکز خرید صدف سنندج از جمله پاساژهای مدرن این شهر است که در خیابان پاسداران سنندج قرار گرفته است.
پاساژ آشنا سنندج از جمله مراکز خرید این شهر است که در خیابان فردوسی سنندج واقع شده و در آن می توانید انواع کالاهای مورد نظر خودتون رو پیدا کنید.
اگر به دنبال خرید لوازم خانگی در بانه هستید، می توانید سری هم به مرکز خرید دیجی بانه در بلوار شهدای این شهر بزنید.
بازار سنندج در دو طرف خیابان انقلاب قرار گرفته و در سال ۱۰۴۶ ه. ق همزمان با مركزیت شهر سنندج به عنوان مركز حكومت اردلان ها ساخته شده و با وجود مراكز خرید جدید، این بازار ارزش خود را از لحاظ تجاری حفظ...
بازار سر پوشیده بیجار در مركز شهر بیجار قرار دارد و تیمچه مشهور به آن به نام حاج شهباز از اثر های زیبای معماری اسلامی استان کردستان است .

پربازدید‌ترین‌ها

پارک ملت سنندج یا پارک دیدگاه از جمله بوستان‌های بزرگ و مهم این شهر به شمار می‌رود و با دارا بودن امکاناتی همچون شهربازی و فضای سبز مناسب، مورد استقبال مسافران و شهروندان سنندجی قرار می‌گیرد.
شهربازی سرپوشیده سرزمین جاذبه سنندج Gravity land به عنوان اولین شهربازی سرپوشیده و مدرن در مرکز استان کردستان به شمار می‌رود و شامل دستگاه‌های بازی متنوعی برای استفاده کودکان و نوجوانان در سنین مختلف...
مجتمع گردشگری و تفریحی سرپوشیده خانواده شهر سنندج یا همان شهربازی و بولینگ سنندج با عنوان فامیلی‌لند در سه طبقه ساخته شده شده است. این مجتمع تفریحی علاوه بر شهربازی امکانات متنوع دیگری هم دارد.
مجتمع گردشگری و تفریحی سرپوشیده خانواده شهر سنندج با عنوان «فامیلی‌لند» در سه طبقه ساخته شده و از امکانات متنوعی همچون شهربازی، فضای تفریحی، بیلیارد، فودکورت، سالن برگزای مراسم و... برخوردار است.

نقشه‌گردی کردستان