زنجان شهرگردی زنجان

نمایش روی نقشه

پارک گاوازنگ یا ائل داغي، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4990 نمایش
3.1
(از 23 رای)
جزییات بیشتر

پارک لاله زنجان با مساحت بیشتر از 20 هزار متر مربع از جمله بوستان های اصلی این شهر به شمار می رود که با فضایی مناسب و امکانات رفاهی خوب مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.

2516 نمایش
3
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

پارک اسلام آباد زنجان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1824 نمایش
3
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

پارک عارف زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3188 نمایش
3.3
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان نسترن زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3570 نمایش
3.2
(از 24 رای)
جزییات بیشتر

بوستان نرگس و بنفشه، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2315 نمایش
3.2
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان گلها، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1629 نمایش
2.9
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شبنم، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1645 نمایش
2.7
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

پارک نجوم یا پارک الفبا، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4302 نمایش
2.9
(از 30 رای)
جزییات بیشتر

پارک میلاد زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3695 نمایش
2.6
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان امین، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

983 نمایش
2.9
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

پارک شریعتی غربی، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1133 نمایش
3.1
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

پارک کودک زنجان، از جمله جاذبه ها و گردشگاه های زنجان است که محلی مناسب برای تفریح و بازی کودکان و استراحت و گذران اوقات فراغت والدین می باشد.

1354 نمایش
2.8
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

بوستان اندیشه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3479 نمایش
3.6
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان اصغریه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت بزرگسالان و سرگرمي كودكان انتخاب شود.

2695 نمایش
2.9
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شهید فهمیده، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1980 نمایش
3
(از 23 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شورجه، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4317 نمایش
2.9
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

بوستان شهيد رجايي، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2393 نمایش
3.3
(از 13 رای)
جزییات بیشتر

اگر در محدوده رودخانه زنجانرود شهر زنجان به دنبال پارک مناسبی برای گردش و تفریح هستید، می توانید به بوستان حاشیه ای زنجانرود مراجعه کنید.

505 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بعثت، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

2644 نمایش
2.9
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک ملت، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی های موجود در استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان انتخاب شود.

10296 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده ائل داغی، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان انتخاب شود.

1160 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجموعه تفریحی کوهستانی ایل داغی زنجان که با نام مجموعه تفریحی گاوازنگ نیز شناخته می شود، از جمله جاذبه های گردشگری پرطرفدار استان زنجان است.

5407 نمایش
3.5
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

پل میر بهاءالدین در میان علاقه‌مندان به آثار تاریخی به پل کهنه نیز شهرت دارد، این پل در مسیر ارتباطی زنجان- کردستان و در محور زنجان به بیجار واقع شده است.

6028 نمایش
3
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان زنجان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

8223 نمایش
3
(از 25 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ارم، با وجود بخش هایی چون فضای سبز، درختان بلند، وسایل بازی مخصوص کودکان و ... از جاذبه های تفریحی پرطرفدار استان زنجان به شمار می آید.

4913 نمایش
2.5
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ملت، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3415 نمایش
3.1
(از 16 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی زنجان

شهرگردی زنجان