زنجان شهرگردی زنجان

نمایش روی نقشه

پارک گاوازنگ یا ائل داغي، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4303 نمایش
3.1
(از 23 رای)
جزییات بیشتر

پارک لاله زنجان با مساحت بیشتر از 20 هزار متر مربع از جمله بوستان های اصلی این شهر به شمار می رود که با فضایی مناسب و امکانات رفاهی خوب مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.

2117 نمایش
3
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

پارک اسلام آباد زنجان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1621 نمایش
3
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

پارک عارف زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3019 نمایش
3.3
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان نسترن زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3471 نمایش
3.2
(از 24 رای)
جزییات بیشتر

بوستان نرگس و بنفشه، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2097 نمایش
3.2
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان گلها، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1482 نمایش
2.9
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شبنم، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1542 نمایش
2.7
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

پارک نجوم یا پارک الفبا، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3600 نمایش
2.9
(از 30 رای)
جزییات بیشتر

پارک میلاد زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3137 نمایش
2.6
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان امین، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

894 نمایش
2.9
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

پارک شریعتی غربی، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1023 نمایش
3.1
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

پارک کودک زنجان، از جمله جاذبه ها و گردشگاه های زنجان است که محلی مناسب برای تفریح و بازی کودکان و استراحت و گذران اوقات فراغت والدین می باشد.

1103 نمایش
2.8
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

بوستان اندیشه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2948 نمایش
3.6
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان اصغریه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت بزرگسالان و سرگرمي كودكان انتخاب شود.

2570 نمایش
2.9
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شهید فهمیده، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1874 نمایش
3
(از 23 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شورجه، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4165 نمایش
2.9
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

بوستان شهيد رجايي، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1781 نمایش
3.3
(از 13 رای)
جزییات بیشتر

اگر در محدوده رودخانه زنجانرود شهر زنجان به دنبال پارک مناسبی برای گردش و تفریح هستید، می توانید به بوستان حاشیه ای زنجانرود مراجعه کنید.

352 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بعثت، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

2503 نمایش
2.9
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک ملت، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی های موجود در استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان انتخاب شود.

7942 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده ائل داغی، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان انتخاب شود.

391 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجموعه تفریحی کوهستانی ایل داغی زنجان که با نام مجموعه تفریحی گاوازنگ نیز شناخته می شود، از جمله جاذبه های گردشگری پرطرفدار استان زنجان است.

5195 نمایش
3.5
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

پل میر بهاءالدین در میان علاقه‌مندان به آثار تاریخی به پل کهنه نیز شهرت دارد، این پل در مسیر ارتباطی زنجان- کردستان و در محور زنجان به بیجار واقع شده است.

5777 نمایش
3
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان زنجان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

6252 نمایش
3
(از 25 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ارم، با وجود بخش هایی چون فضای سبز، درختان بلند، وسایل بازی مخصوص کودکان و ... از جاذبه های تفریحی پرطرفدار استان زنجان به شمار می آید.

3994 نمایش
2.5
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ملت، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3115 نمایش
3.1
(از 16 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی زنجان

شهرگردی زنجان