زنجان شهرگردی زنجان

نمایش روی نقشه

پارک گاوازنگ یا ائل داغي، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4804 نمایش
3.1
(از 23 رای)
جزییات بیشتر

پارک لاله زنجان با مساحت بیشتر از 20 هزار متر مربع از جمله بوستان های اصلی این شهر به شمار می رود که با فضایی مناسب و امکانات رفاهی خوب مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.

2380 نمایش
3
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

پارک اسلام آباد زنجان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1749 نمایش
3
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

پارک عارف زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3134 نمایش
3.3
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان نسترن زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3532 نمایش
3.2
(از 24 رای)
جزییات بیشتر

بوستان نرگس و بنفشه، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2229 نمایش
3.2
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان گلها، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1575 نمایش
2.9
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شبنم، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1602 نمایش
2.7
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

پارک نجوم یا پارک الفبا، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3925 نمایش
2.9
(از 30 رای)
جزییات بیشتر

پارک میلاد زنجان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3487 نمایش
2.6
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان امین، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

943 نمایش
2.9
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

پارک شریعتی غربی، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1087 نمایش
3.1
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

پارک کودک زنجان، از جمله جاذبه ها و گردشگاه های زنجان است که محلی مناسب برای تفریح و بازی کودکان و استراحت و گذران اوقات فراغت والدین می باشد.

1255 نمایش
2.8
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

بوستان اندیشه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3322 نمایش
3.6
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

بوستان اصغریه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت بزرگسالان و سرگرمي كودكان انتخاب شود.

2653 نمایش
2.9
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شهید فهمیده، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1942 نمایش
3
(از 23 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان شورجه، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

4265 نمایش
2.9
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

بوستان شهيد رجايي، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2195 نمایش
3.3
(از 13 رای)
جزییات بیشتر

اگر در محدوده رودخانه زنجانرود شهر زنجان به دنبال پارک مناسبی برای گردش و تفریح هستید، می توانید به بوستان حاشیه ای زنجانرود مراجعه کنید.

437 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بعثت، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

2591 نمایش
2.9
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک ملت، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی های موجود در استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان انتخاب شود.

9921 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده ائل داغی، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان انتخاب شود.

849 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجموعه تفریحی کوهستانی ایل داغی زنجان که با نام مجموعه تفریحی گاوازنگ نیز شناخته می شود، از جمله جاذبه های گردشگری پرطرفدار استان زنجان است.

5338 نمایش
3.5
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

پل میر بهاءالدین در میان علاقه‌مندان به آثار تاریخی به پل کهنه نیز شهرت دارد، این پل در مسیر ارتباطی زنجان- کردستان و در محور زنجان به بیجار واقع شده است.

5906 نمایش
3
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان زنجان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

7837 نمایش
3
(از 25 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ارم، با وجود بخش هایی چون فضای سبز، درختان بلند، وسایل بازی مخصوص کودکان و ... از جاذبه های تفریحی پرطرفدار استان زنجان به شمار می آید.

4753 نمایش
2.5
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ملت، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری زنجان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3298 نمایش
3.1
(از 16 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی زنجان

شهرگردی زنجان