آذربايجان شرقی شهرگردی آذربايجان شرقی

نمایش روی نقشه

پارک ائلی باغی بزرگترین مجموعه تفریحی ایجاد شده در شمال غرب كشور است که از امکانات خوب تفریحی، فضای سبز مناسب و محیطی مفرح برای گذران اوقات فراغت خانواده ها برخوردار است.

3075 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان مشروطه تبریز یکی از پارک های اصلی و زیبای کلانشهر تبریز به شمار می رود که در بلوار مشروطه و در کنار ترمینال مسافربری مركزی تبریز واقع شده است.بوستان مشروطه در سال 1380 احداث و در اختیار شهروندا...

2551 نمایش
1.5
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

در تبریز چندین پارك مسافر برای رفاه مسافرین در نظر گرفته شده است که مسافران می توانند برای چادر زدن و استفاده از خدمات آن، به این بوستان مراجعه کنند.

1418 نمایش
3.5
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

پارک طوبی تبریز (بوستان مفاخر) یکی از بوستان های زیبا و ادبی تبریز است که مقبره های افرادی مثل باقر خان و باغچه بان و... را در خود جای داده است.

1490 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان پروین اعتصامی تبریز یکی از پارک های شهری مهم تبریز به شمار می رود که در خیابانی به نام پروین اعتصامی، شاعر معاصر ایران قرار دارد.مساحت این پارک 30 هزارمترمربع است.

827 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

بوستان خاقانی تبریز یکی از زیباترین بوستانها کلانشهر تبریز به شمار می رود که در کنار مسجد کبود و موزه آذربایجان احداث شده و از این رو جنبه فرهنگی به خود گرفته است.

1689 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک آنا تبریز با دارا بودن مجتمع فرهنگی و ورزشی آنا یکی از بوستان های مهم تبریز به شمار می رود که علاوه بر فضای سبز، خدمات ورزشی، تفریحی و فرهنگی را به شهروندان و گردشگران ارایه می کند.

5709 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان قائم‌ مقام یا باغ قائم‌ مقام، یکی از بوستان‌های تبریز است که در حاشیه شمالی بزرگراه چای‌کنار بین تکیه حیدر و بازارچه سرخاب و در همسایگی خانه ثقةالاسلام قرار دارد.

2439 نمایش
3.3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

منظریه یکی از محله‌های شهر تبریز است که پارک منظریه هم در این محله قرار دارد. این پارک که در سال ۱۳۷۲ تأسیس شده است.

9341 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک حجاج تبریز یکی از قسمت های پارك بزرگ تبریز است که به دلیل مجاورت در كنار ترمینال ویژه حجاج فرودگاه تبریز به نام پارك حجاج نام گذاری شده است.

2067 نمایش
2.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان بهار تبریز یکی از مراکز تفریحی ویژه بانوان در کلانشهر تبریز است که در آن سعی شده محیطی سالم برای تفریح و آموزش های مورد نیاز بانوان ایجاد شود.

2172 نمایش
4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک ایل گلی یا شاه‌ گلی یکی از مهم‌ترین گردشگاه‌های شهر تبریز است که در جنوب شرقی آن و در ۷ کیلومتری مرکزشهر واقع شده‌ است. می توان از این باغ به عنوان یکی از نمادهای شهر تبریز نام برد.

1019 نمایش
1
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

پارک سیاحتی و تفریحی باغلارباغی یکی از 3 پارک مهم شهر تبریز به شمار می رود. باغلار باغی با دارا بودن امکانات تفریحی متنوع و فضای سبز خوب، در مجاورت بلوار استاد شهریار و در ضلع شمالی ورودی کوی ولی‌ عصر...

4370 نمایش
3.2
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

این باغ یکی از زیباترین پارکهای کشور محسوب می شود، که استفاده از معماری سنتی و معماری ایرانی سرلوحه کار ساخت این پارک می باشد . یکی از مهمترین کارهای انجام شده که نشان دهنده استفاده از معماری سنتی ایر...

1660 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک ولیعصر (عج) تبریز یکی از پارکهای زیبا و متفاوت این کلانشهر محسوب می شه که در ضلع شرقی تبریز و در کوی ولیعصر قرار دارد.آبنمای هوشمند عظیمی درداخل استخر پارک ولیعصر تبریز قرار داره که متشکل از 12...

1162 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ گلستان تبریز یا همان باغ فجر، یکی از بوستان‌های قدیمی و مشهور شهر تبریز است که آذری زبانها آن را گولوستان باغی می گویند.مساحت این بوستان ۵۲٬۰۰۰ متر مربع می ‌باشد.

1142 نمایش
2.7
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش و باغ پرندگان مجموعهٔ باغلارباغی، یکی از بهترین امکانات تفریحی این مجتمع تفریحی و در واقع باغ وحش اصلی تبریز است که در آن بیشترین تعداد حیوانات وحشی شهر تبریز نگهداری می‌شود.

5996 نمایش
3
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

این جاذبه دومین باغ وحش تبریز و اولین باغ پرندگان سرپوشیده این کلانشهر است. که علاقه مندان به حیوانات، پرندگان و انواع ماهی های زینتی و دریایی می تونند از بازدید اون لذت ببرند.

3710 نمایش
2.5
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی باغلارباغی تبریز یکی از بزرگترین مجموعه های تفریحی این کلانشهر به شمار می ره که در مجاورت بلوار استاد شهریار و جنب پارک ولی‌عصر، در میان انبوهی از درختان واقع شده‌ است.

3539 نمایش
3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

پارك آبی تبریز به عنوان اولین پارك آبی زیرزمینی و یکی از مراکز تفریحی تبریز به شمار می رود . پارک آبی تبریز در حال حاضر کار خودش را در زمینه تفریحی – ورزشی شروع کرده است.

8619 نمایش
3.1
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

ائل گلی یا شاه‌ گلی یکی از مهم‌ترین گردشگاه‌های تبریز است که در جنوب شرق شهر قرار گرفته است.ایل گلی در زمان آق‌قویونلوها ایجاد شده و در دورهٔ صفویان گسترش یافته‌است. در سال۸۸ فاز دوم لونا پارک شاه گلی...

14017 نمایش
3.1
(از 14 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری تفریحی رویال به عنوان قطب خرید در غرب شهر تبریز شناخته شده است اما در اینجا همه چیز به خرید ختم نمی شود؛ بلکه یک شهربازی خوب با امکانات مناسب برای گروه های سنی کودکان و نوجوانان در مجتمع ر...

7812 نمایش
2
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

تفرجگاه ائل باغی و سورتمه سواری تبریز یکی از جاذبه های تفریحی این شهر به شمار می رود که در اتوبان شهید کسایی و بعد از خروجی ائل گلی به طرف تهران قرار دارد.

5145 نمایش
2.7
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرزمین عجایب تبریز در منطقه زعفرانیه و خیابان میرداماد شهر تبریز قرار دارد و به عنوان یکی از شهربازی های سرپوشیده تبریز شناخته می شود.

37793 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک باغمیشه تبریز یکی از مراکز تفریحی این کلانشهر به شمار می رود که با دارا بودن وسایل بازی تفریحی متنوعی ویژه کودکان و نوجوانان می تواند ساعت های خوبی را برای فرزندانتان رقم بزند.

5690 نمایش
3
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

فان تایم لاله پارک یکی از شهربازی های تبریز به شمار می ره که همراه با معماری بی نظیر و وسایل بازی متنوع ویزه استفاده کودکان و نوجوانان، در طبقه سوم مجتمع تجاری و تفریحی لاله پارک تبریز قرار دارد.

7155 نمایش
3.5
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

دهکده توریستی تفریحی رفاهی سیمرغ تبریز جزو بزرگترین مناطق توریستی کشور است که در کنار دریاچه سد امند ایجاد شده است.دهکده توریستی تفریحی سیمرغ تبریز (سد امند) در زمینی بالغ بر ۱۰۰ هکتار به اجرا در آمده...

13417 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

تفرجگاه ائل باغی و سورتمه سواری تبریز یکی از مراکز تفریحی این کلانشهر به شمار می ره که در اتوبان شهید کسایی و بعد از خروجی ائل گلی به طرف تهران قرار دارد.

7386 نمایش
4.3
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

تله‌کابین عون بن علی و یا عینالی، طولانی‌ترین تله‌کابین کشور به شمار می ره که بخشی از پروژه تفرجگاه عون بن علی و پارک طبیعت هست.طول افقی تله کابین عون بن علی در فاز اول 1450 متر و طول شیب دار آن 1480...

2994 نمایش
3.5
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

پارك بانوی مهر باغمیشه تبریز در شهرک باغمیشه واقع شده و داری محوطه وسیعی است كه در دور تا دور این محوطه ست های ورزشی وجود دارد و بانوان در كل روز می توانند از این دستگاهها استفاده كنند.