کرمان شهرگردی کرمان

نمایش روی نقشه

پارک مشاهیر، از بوستان های شهری کرمان محسوب می شود که در زمینی به وسعت 26هزار و 664 متر مربع ساخته شده و فاز اول‌ آن 9 ‌هزار متر مربع وسعت دارد و امکانات خوبی دارد.

13134 نمایش
3.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک شهید کرمان با 24 هزار و 850 متر مربع مساحت، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری این استان است که امکانات رفاهی و تفریحی مناسبی برای گردشگران فراهم کرده است.

12867 نمایش
1
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک فیروز آباد کرمان با 12999 متر مربع مساحت از جمله پارک های شهری است که فضاهای بازی کودکان و امکانات تفریحی خوبی برای گذران اوقات فراغت در اختیار شما قرار می دهد.

1307 نمایش
1
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک شهید فرح رو، از جمله جاذبه های تفريحی و پارك های شهری استان كرمان است كه با مساحت 37866 متر مربعی خود به عنوان يكی از بزرگترین پارک های شهر کرمان معرفی می شود.

22062 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک شورا، از جمله جاذبه های شهری و بوستان های موجود در استان کرمان است که با وجود فضای بازی کوچکی که جهت تفریح کودکان فراهم کرده، مورد توجه بسیاری از شهروندان قرار می گیرد.

23094 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک مادر کرمان، از جمله جاذبه های اين استان محسوب می شود که در بلوار پرستار واقع شده و با وجود امكاناتی مثل سالن بولینگ و فضای وسيع و سرسبز مورد توجه بسياريی از شهروندان قرار دارد.

18836 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش کرمان، از جمله جاذبه های گردشگری تفريحی اين استان محسوب می شود که پیش از این با عنوان «پارک آبشار» شناخته می شد و مورد توجه بازديدكنندگان قرار می گرفت.

14044 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش هماشهر سیرجان، از جمله جاذبه هاي گردشگري تفريحي استان كرمان محسوب می شود که در آن حیوانات و گونه های مختلفی از پرندگان در زمیني 5 هکتاری نگهداری می شوند.

6268 نمایش
2.5
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی کرمان، از جاذبه‌های تفريحی موجود در اين استان است که به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهربازی‌های روباز کشور شناخته شده و همه روزه مورد توجه بسياری از بازديدكنندگان به ویژه علاقه مندان به هیجان قرار...

20272 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده بوستان مادر، از جاذبه‌های گردشگری تفريحی استان كرمان است و با ۴ هزار متر مربع مساحت، به عنوان بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده جنوب شرق کشور مورد توجه بسياری از بازديدكنندگان قرار می‌گيرد.

9331 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دهكده تفریحی و توریستی ماندگار، از جمله جاذبه های استان كرمان است که به همت بخش خصوصی در دهستان کوهپایه داير و همه ساله مورد توجه بسياري از بازديدكنندگان قرار می‌گيرد.

4378 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان ریحانه کرمان، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های موجود در این استان است که در محدوده باغ توکل آباد قرار گرفته و امکانات ویژه ای برای استفاده بانوان مهیا کرده است.

16874 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان مادر، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های موجود در استان کرمان است که با بازدید از آن شاهد امکانات رفاهی ویژه ای برای استفاده بانوان در تمامی سنین خواهید بود.

15109 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی شهید باهنر، یکی از ریه های تنفسی شهر کرمان به شمار می رود که جزو منابع طبیعی است اما به اجاره ی شهرداری کرمان در آمده تا مردم بتوانند از امکانات تفریحی آن استفاده کنند.

4375 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پردیسان قائم کرمان، از جمله پارک های شهری این استان است که فضای سرسبز در دامنه کوه های مرتفع مشرف برکرمان قرار گرفته و از بزرگترین جنگل های دست کاشت ایران به شمار می رود.

2829 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی کرمان

شهرگردی کرمان