خراسان شمالی طبیعت‌گردی خراسان شمالی

نمایش روی نقشه

غارهای هنامه شیروان، از جمله جاذبه های گردشگری تاریخی استان خراسان شمالی است که در جنوب روستایی به همین نام قرار دارد و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1927 نمایش
3
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

منطقه شکار ممنوع تخت ایران که با نام «بهکده رضوی» نیز شناخته می شود، از جمله جاذبه های طبیعی استان خراسان شمالی است كه داراي پوشش گياهي و جانوري متنوعي نيز هست.

2544 نمایش
2.7
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده گلول شیروان، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان شمالی است که با وجود آب و هوای کوهستانی، مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

1059 نمایش
2.7
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

منطقه شكار ممنوع دركش و هاور آشخانه، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان شمالی است که با بازديد از آن، شاهد پوشش گیاهی و جانوری متنوعي خواهيد بود.

1828 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک ملی سالوك، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان شمالی است که فضاي مناسب آن می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

945 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک ملی ساری گل، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان شمالی و شهرستان اسفراین است که چشم انداز تماشایی آن مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

1107 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار ایزی، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان شمالی به شمار مي رود که در پنج کیلومتری روستای ایزی و پانزده کیلومتری جنوب شرق اسفراین قرار دارد.

2432 نمایش
3.4
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

آبشار دره جاج اسفراین، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای دیدنی استان خراسان شمالی است که بازديد از آن همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران و علاقه مندان قرار می گیرد.

1360 نمایش
3.2
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

آبشار سالوک که با نام آبشار جم نیز معرفی می شود، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای ديدني استان خراسان شمالی است که آب آن در فصل زمستان به طور کامل یخ می زند.

699 نمایش
2.2
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

آبشار دره زاری اسفراین، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی استان خراسان شمالی است که منظره خاص آن همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

569 نمایش
2.6
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

آبشار اسفجیر فاروج، از جمله جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی و مرز خراسان شمالی است که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

2927 نمایش
3.7
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

آبشار زوارم شيروان که در 28 کيلومتري جنوب شرقي شيروان و 83 کيلومتري بجنورد قرار دارد، از جمله جاذبه هاي طبيعي زيباي خراسان شمالي به شمار مي رود.

2480 نمایش
3.9
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

آبشار بابا امان بجنورد، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی استان خراسان شمالی است که همه ساله بازدید از آن همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

1327 نمایش
2.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

آبشار شارشار شیروان، از جاذبه های طبیعی و دیدنی استان خراسان شمالی است که با ارتفاع 20 متری خود، به عنوان بلندترین آبشار منطقه شناخته می شود.

2236 نمایش
4
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

آبشار حمید بجنورد، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای دیدنی خراسان شمالی است که در 10 کیلومتری بجنورد قرار گرفته و منظره زیبایی را خلق کرده است.

4786 نمایش
4
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

دره زوارم شیروان یا دره بهشت، از جمله جاذبه های بکر و تماشایی استان خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای طبیعت گردی و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2291 نمایش
2.4
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

چشمۀ آب گرم ایوب پیغمبر، از جمله جاذبه های گردشگری استان خراسان شمالی است که آب شفاف و زلال آن از دل زمین جوشیده و بر روی آن جاری می شود.

1559 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

چشمۀ آب گرم مهمانک آشخانه، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی استان خراسان شمالی است که از زیر یک کوه آهکی و از چندین نقطه خارج می شود.

2599 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه طبیعت‌گردی خراسان شمالی

طبیعت‌گردی خراسان شمالی