يزد

استان یزد با وسعت ۷۶۴۶۹ کیلومتر مربع از سرزمین‌های قدیمی ایران و جهان است. آبادی‌نشینی در این منطقه از قدمت طولانی برخوردار بوده و جمعیت آن برپایه برآوردهای سازمان ثبت احوال، بیش از ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ نفر تخمین‌زده می‌شود. آب و هوای گرم و خشک و کمبود بارندگی در این استان بسیار اهمیت دارد.

از کجا بخریم

مشاهده همه

پربازدید‌ترین‌ها

امامزاده عبدالله بافق، از جمله جاذبه های مذهبی و تاریخی استان یزد است که بنای آن از قرن پنجم به یادگار مانده و با بازدید از آن شاهد گنبدی عظیم و زیبا خواهید بود.امامزاده عبدالله از نوادگان امام موسی ک...
شهربازی سرپوشیده سرزمین ستاره ها، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و استان یزد است که در یک مجتمع تجاری و تفریحی قرار دارد. این شهربازی می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.
پارک بانوان طوبی، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان یزد است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت بانوان انتخاب شود.پارک بانوان طوبی در تاریخ 1380 به بهره‌برداري رسيد...
کویر بهاباد از بکرترین و تماشایی ترین کویرهای ایران است که در یکی از مناطق کویری استان های یزد و کرمان قرار دارد. از جهت های مختلف به جاذبه های طبیعی دیگر منتهی می شود و جاذبه زیبایی به شمار می رود.

نقشه‌گردی يزد