همدان طبیعت‌گردی همدان

نمایش روی نقشه

رشته کوه الوند، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند واقع در استان همدان است که همه ساله صعود از آن مورد توجه بسیاری از گردشگران و علاقه مندان به کوهنوردی قرار می گیرد.

1959 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

قله یخچال همدان، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند این استان است که به عنوان بلندترین قله رشته کوه الوند شناخته شده و مورد توجه بسیاری از کوهنوردان قرار می گیرد.

4640 نمایش
2.8
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

غار کسب ملاير، از جمله جاذبه‌های گردشگری طبیعی و غارهای دیدنی استان همدان به‌شمار می‌رود. که همه ساله مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی و غارنوردی قرار می‌گیرد.

3531 نمایش
2.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

غار علیصدر، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی خاص و پرطرفدار در میان گردشگران داخلی و خارجی است که به استان همدان سفر می کنند و در نزدیکی روستای علیصدر قرار دارد.

3493 نمایش
3.7
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

غار همه کسی، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان همدان است که در روستایی با همین نام واقع شده و همه ساله و مورد توجه بسیاری از گردشگران و غارنوردان قرار می گیرد.

3359 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

غار بگلیجه همدان، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی و غارهای موجود در این استان است که همه ساله بازدید از آن مورد توجه بسیاری از گردشگران و غارنوردان قرار می گیرد.

2721 نمایش
2.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

غار سراب، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی موجود در استان همدان است که در روستایی با همین نام واقع شده و همه ساله مورد توجه بسیاری از غارنوردان قرار می گیرد.

1841 نمایش
3.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

غار قلعه جوق همدان، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی و غارهای این استان است که در شهرستان کمیجان واقع شده و همه ساله مورد توجه بسیاری از غارنوردان قرار می گیرد.

2815 نمایش
4.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

غار اصله همدان، از جمله جاذبه های طبیعی و تاریخی این استان است که قدمتی چندین و چند ساله دارد و همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

1609 نمایش
2.8
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

غار هیزج، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی و غار های تماشایی استان همدان است که در نزدیکی روستایی با همین نام واقع شده و همه ساله مورد توجه بسیاری از غارنوردان قرار می گیرد.

3383 نمایش
3.3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

منطقه شکار ممنوع خرقان، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی موجود در استان همدان به شمار می رود که به دلیل وجود گیاهان و جانوران متنوع، از اهمیت فراوانی برخوردار است.

3218 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده آلموبلاغ، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی موجود در استان همدان است که به دلیل حضور گیاهان و جانوران متنوع و متعددی از ارزش بسیاری برخوردار است.

1459 نمایش
2.8
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده نشر همدان، از جمله جاذبه های طبیعی استان همدان به شمار می رود که با وجود طبیعت زیبا و چشم انداز فوق العاده خود مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

522 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده لشگر همدان، از جمله جاذبه های گردشگری و مناطق ارزشمند این استان است که با وجود گياهان و جانوران متنوع خود در زمره جاذبه هاي مهم اکوتوريستي قرار مي گيرد.

986 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده تجرک که در بلندترين نقطه شمال شرق همدان و شرق شهر فامنين واقع شده، از جاذبه های طبیعی این استان است و محیط سرسبز آن مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

288 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار افشار، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای استان همدان است که در شهرستان تویسرکان قرار دارد. با بازدید از این جاذبه شاهد سقوط آبی زلال از بلندای صخره ها سنگی خواهید بود.

4726 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار اللو همدان، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی و آبشارهای تماشایی این استان است که در میان دره ای سرسبز و تماشایی در شهرستان سرکان قرار گرفته و خودنمایی می کند.

4326 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار گنجنامه همدان، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های دیدنی این استان است که در کنار آن، کتیبه‌های گنج‌ نامه نیز قرار دارند و بر جذابیت این جاذبه تفریحی و گردشگری اضافه می کند.

591 نمایش
3
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

آبشارهای دوزخ دره، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی زیبا و بکر استان همدان به شمار می رود که بازدید از آن در فصل بهار و تابستان مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

683 نمایش
3.3
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

تالاب رودباری فیروزان، از جمله جاذبه های تماشایی استان همدان است که در واقع یک سد بتونی کوچک در شهرستان فیروزان بوده و همواره مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

974 نمایش
2.5
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

تالاب وسج همدان، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی این استان به شمار می رود که همواره زیستگاه گیاهان و جانوران متنوعی بوده و مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

4351 نمایش
3.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

تالاب آبشینه، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی موجود در استان همدان است که بر روی رودخانه آبشینه احداث شده و همه روزه مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

849 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

تالاب چشم شور، از جمله جاذبه های طبیعی استان همدان است که محیط سرسبز آن می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت و سوژه خوبی جهت عکاسی انتخاب شود.

1601 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

تالاب شیرین سو همدان، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی موجود در این استان است که در واقع تالابی مصنوعی ولی دائمی است و حوالی شهری با همین نام خودنمایی می کند.

4059 نمایش
4
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

تالاب پیرسلیمان، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی همدان است که در دشت اسدآباد واقع شده و می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

821 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

تالاب ماران نهاوند، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی استان همدان است که آب موجود در آن از تجمع آب های سطحی و زه آب های اطراف تامین شده و چشم اندازی زیبا خلق می کند.

161 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دره سرکان تویسرکان در دامنه جنوبی كوهستان الوند واقع شده و از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان همدان به شمار می رود که مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان قرار می گیرد.

220 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دره گزندر و سرابی همدان، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی این استان است که در شهر تویسرکان واقع شده و از آن جا که گیاهان و جانوران بسیاری در آن زیست می کنند، ارزش فراوان دارد.

1110 نمایش
3
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

دره زینا، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی استان همدان است که همه ساله بازدید از آن در فصل های بهار و تابستان مورد توجه بسیاری از گردشگران و مسافران قرار می گیرد.

140 نمایش
5
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

نقشه طبیعت‌گردی همدان

طبیعت‌گردی همدان