چهارمحال و بختياری

استان چهارمحال و بختیاری به مرکزیت شهرکرد، از بخش‌های کوهستانی فلات مرکزی ایران است. این استان با مساحت ۱۶٬۳۳۲ کیلومتر مربّع از شمال و شرق به اصفهان، از غرب به خوزستان، از جنوب به کهگیلویه و بویراحمد و از شمال غربی به لرستان منتهی می‌شود. چهارمحال و بختیاری را بام ایران می‌نامند.

از کجا بخریم

مشاهده همه

پربازدید‌ترین‌ها

شهربازی شهرکرد، از جمله جاذبه‌های تفریحی و شهربازی‌های استان چهارمحال و بختیاری است که با وجود وسایل بازی متنوع خود، می‌تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و سرگرمی کودکان و بزرگسالان انتخاب شود.
آبشار نیاکان یا آبشار توف سورنگان دیمه، از جمله جاذبه‌های گردشگری طبیعی و آبشارهای دیدنی استان چهارمحال و بختیاری است. در مسیر بازدید از این آبشار، شاهد منظره‌ای زیبا و طبیعتی مفرح و سرسبز خواهید بود.
پارک بانوان شهرکرد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان چهارمحال و بختیاری است که می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی بانوان باشد.
دریاچه تِمی، از جاذبه‌های طبیعی استان چهارمحال و بختیاری است. «تمي» در زبان لري به مکاني هموار گفته می‌شود که در جايي بلند قرار دارد. آب این دریاچه از سیلاب‌های بهاری و ذوب برف‌های کوه‌های اطراف آن تا...

نقشه‌گردی چهارمحال و بختياری