از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری میلاد شهرکرد یکی از مراکز خرید تجاری مدرن شهرکرد به شمار می رود که در زمینی به مساحت 700 متر مربع با زیربنای 2 هزار و 800 متر مربع در قالب چهار طبقه و 83 واحد تجاری و خدماتی ساخته شده است.
فروشگاه مرکزی رفاه شهرکرد یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.
بازار قدیمی و بزرگ شهرکرد از دیرباز یکی از مراکز خرید اصلی این شهر به شمار می رود که کانون تجارت و هسته مرکزی اقتصاد شهر محسوب می شود.
مرکز خرید ستاره شهر یکی از مراکز خرید شهرکرد به شمار می رود که در محله شریعتی این شهر قرار گرفته است.
مجتمع تجاری محبوبی یکی از مراکز خرید بروجن به شمار می رود که در خیابان طالقانی غربی این شهر قرار گرفته است.
مجتمع تجاری امام صادق یکی از مراکز خرید شهرکرد به شمار می رود که در خیابان دکتر حسینی واقع شده است.
فروشگاه مرکزی رفاه لردگان یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.
فروشگاه رفاه شهرکرد یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.
فروشگاه مرکزی رفاه بروجن یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.
فروشگاه افق کوروش سامان یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.

چهارمحال و بختياری کجا بمونیم

شکم گردی چهارمحال و بختياری

پربازدید ترین ها

خانه تاریخی حفیظی های بروجن که امروزه به عنوان موزه مردم شناسی بروجن و یا موزه بهرامی شناخته می شود، از جمله جاذبه های تاریخی چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که قدمت آن به دوره قاجاریه بر می گردد. خ...
پل مصلی بروجن در دوران قاجار به روش آجرچینی خفته راسته و با استفاده از ملات ساروج ساخته شده است. در حال حاضر با محوطه سازی در اطرافپل مصلی بروجن، این مكان تبدیل به بازارچه دائمی صنایع دستی گردیده است...
آبشار توف سورنگان در شمال غربی استان چهار محال و بختیاری قرار دارد، حدودا 4 ساعت از روستای نیاكان تا آبشار زمان لازم است و مسیر بسیار زیبا ، مفرح و سرسبز است. این منطقه بین كوههای دز اسپید از شمال و...
پل یا چاروی کنرک در جنوب روستای کنرک از توابع شهرستان بروجن درنزدیكی تالاب چغاخور برروی رودخانه ی آقبلاغ در پای تپه ای باستانی به نام تل فتح اله خانی احداث شده است. هدف اصلی از ساخت این پل انتقال آب چ...

نقشه گردی چهارمحال و بختياری

logo-samandehi